navivaci

Македонија

Поради насилство, приведени две лица по фудбалски натпревар во Кавадарци

А1он
Поради насилство и недостојно однесување на спортски натпревар, синоќа биле приведени две лица по фудбалскиот натпревар меѓу ФК Тиквеш и Борец во Кавадарци. Оваа информација