Магазин

ВИДЕО: Бритни вежбаше „Gangam Style“ во емисија на Елен Деџенерис

А1он
Гостувајќи во ток шоуто на популарната Елен Деџенерис, Бритни Спирс имаше прилика да научи да игра со мега хитот „Gangam Style“ подучувана од самиот автор,
Свет

Мафијашка егзекуција во центарот на Милано

А1он
Во центарот на Милано, моторџии ликвидирале фармацевт и неговата девојка која в раце држела бебе. Овој мафијашки стил на ликвидација е невообичаен за италијанската финансиска