sneg

Македонија

На Попова Шапка половина метар снег

А1он
На зимско рекреативниот центар Попова Шапка наврна речиси половина метар снег, пренесува Утрински весник. Во низинскиот дел во Полошкиот регион снегот го направи своето. Наврнаа