devojka

Македонија

Тешко повредена малолетна девојка во сообраќајна несреќа меѓу тротинет и автомобил

А1он
На 12.04.2024 вo 16.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на крстосница од ул.„Доситеј Обрадовиќ“ со ул.„Киро Крстевски“ и со ул.„Боте Боцевски“ во Скопје
Македонија

Потера низ Скопје по 26 годишна девојка – удрила полицаец со автомобилот бегајќи од претреси за дрога

Вистинска драма се одвивала при акција на полицијата за апсење на дилери на територијата на Скопје. По информација дека дилер оперира на подрачјето на Гази
Македонија

Загина 18 годишна девојка, повредени тинејџери – излета голф близу Прилеп

А1он
Девојка на 18 годишна возраст синоќа загинала на лице место откако автомобил „голф“ излетал од патот во село Долнени, прилепско. -На 28.08.2023 во 21.58 часот
Македонија

Приведен скопјанец кој уценувал девојка со компромитирачки фотографии

А1он
Приведен е скопјанец кој изнудувал пари од девојка, уценувајќи ја со објавување на нејзини компромитирачки фотографии. „Денеска (23.12.2021) во трговски центар во Скопје полициски службеници