devojka

Македонија

Загина 18 годишна девојка, повредени тинејџери – излета голф близу Прилеп

А1он
Девојка на 18 годишна возраст синоќа загинала на лице место откако автомобил „голф“ излетал од патот во село Долнени, прилепско. -На 28.08.2023 во 21.58 часот
Македонија

Приведен скопјанец кој уценувал девојка со компромитирачки фотографии

А1он
Приведен е скопјанец кој изнудувал пари од девојка, уценувајќи ја со објавување на нејзини компромитирачки фотографии. „Денеска (23.12.2021) во трговски центар во Скопје полициски службеници