nikob

Македонија

Денеска се одржа изборно собрание на МБСК

А1он
По завршувањето на 2 успешни мандати, исполнети со многу проекти, средби, бизнис форуми, и голем број средби на стопанственици од Македонија Бугарија, заминува досегашниот претседател
Македонија

Никоб обезбедување: Нападите кои ги лансираше „Гласен текстилец“ се тенденциозни и крајно непрофесионални

А1он
Компанијата ги оценува како тенденциозни и крајно непрофесионални нападите кои ги лансираше „Гласен текстилец“ во врска со деловната одлука на Корисникот на услуги, која е
Македонија

Јубилејни награди од НИКОБ за вработените со 10, 15 и 20 годишен стаж

А1он
Во две одвоени манифестации одржани месецов групацијата НИКОБ се заблагодари на најпосветените и најлојалните, оние кои ја градеа компанијата сите овие години и се пример
Магазин

Никоб Медикал со ексклузивен промотивен пакет за месецот на мажите – мовембер

А1он
Превенцијата е најдобра кога започнува од дома Ноември е месец посветен на машкото здравје. Превентивните прегледи се клучни за рано дијагностицирање на се почестиот и
Македонија

НИКОБ Групацијата со најголема доверба за безбедноста кај странските уметнички имиња, концерти и спортски натпреварувања

А1он
Никоб обезбедување и Никоб Медикал уживаат најголема доверба кај најзвучните странски и домашни имиња и групи кога станува збор за физичко, патролно и медицинско обезбедување
Спорт

ОК Струмица Никоб убедливо го победи холандскиот шампион во одбојка Динамо Апелдорн во Цев Лигата на шампиони, но немаше среќа во „златниот сет”

А1он
ОК Струмица Никоб, македонскиот шампион во одбојка направи голем чекор во елитното спортско натпреварување во одбојка Цев Лигата на шампиони со победа над холандскиот шампион
Спорт

ОК Струмица Никоб ги отвора вратите за навивачите за дуелот со Динамо од ЦЕВ Лигата на шампионите

А1он
ОК Струмица Никоб ги отвара вратите за сите љубители на одбојката и спортот, во вторник во СЦ Јане Сандански во Скопје сме домаќини на Холандскиот
Спорт

Македонскиот шампион во одбојка ОК Струмица оваа сезона под моќниот бренд на НИКОБ во европската Лига на шампиони

А1он
Групацијата НИКОБ оваа сезона како генерален спонзор на Македонскиот шампион во Одбојка, ОК Струмица – Никоб Денеска имавме чест да потпишеме Меморандум за соработка и
Магазин

EPA VAPE најдоброто електронско наргиле од денес со промотивна цена во маркетите на Тинекс

А1он
Долго очекуваниот европски бренд на електронски цигари конечно и кај нас. Со својот стил и елеганција, EPA VAPE делува луксузно и внесува уникатно задоволство на
Македонија

НИКОБ се етаблираше како една од најпосветените општествено одговорни групации во државата

А1он
Во изминатиот период Никоб Обезбедување, Никоб Медикал и Никоб Лаб беа покровители и поддржувачи на неколку големи спортски, културно образовни настани и работилници низ целата