nikob lab

Македонија

Никоб Лаб со гратис промоција: Со направена биохемиска анализа добивате бесплатна проверка на IgG антитела за Ковид 19

А1он
Откријте дали сте прележале Ковид 19 или сеуште имате антитела од Ковид 19 од вакцина. Бесплатниот скриниг и проверка за IgG антитела од Ковид 19
Македонија

Тимовите на ПЗУ Никоб Медикал со превентивни мерки за граѓаните за заштита од високите температури

А1он
По најавените високи температури деновиве, кои во одредени делови во државава ќе достигнат над 40 степени Целзиусови, ПЗУ Никоб Медикал започна со делење на вода
Македонија

НИКОБ ЛАБ со уште подостапни цени и услуги од мрежата на ФЗОРСМ

А1он
Почитувани корисници на услугите на НИКОБ Медикал и НИКОБ Лаб, Ве информираме дека ја проширивме соработката со ФЗОРСМ за поголема достапност, цени и квалитет на
Македонија

НИКОБ се етаблираше како една од најпосветените општествено одговорни групации во државата

А1он
Во изминатиот период Никоб Обезбедување, Никоб Медикал и Никоб Лаб беа покровители и поддржувачи на неколку големи спортски, културно образовни настани и работилници низ целата
Македонија

НИКОБ ЛАБ: Прекинувањето на работниот однос е извршено на доброволна основа по принцип на спогодба

А1он
Поликлиникта на НИКОБ групацијата е да негува коректен однос кон медиумите, запазувајќи ги етичките норми на известување, и коректно е да се пласираат информации кога
Економија

Никоб Лаб од денеска со прилагодено работно време

А1он
Во согласност со новите препораки на Комисијата за заразни болести кои предвидуваат значително олабавување на мерките поврзани со пандемијата од Ковид-19 согласно актуелната епидемиолошка состојба
Македонија

Од НИКОБ Лаб – Промотивни цени за алерготестови во текот на целиот месец мај по повод светскиот ден на астмата

А1он
Сезоната на алергиите е во полн ек, а симптомите како кивање, кашлање, пецкање и чешање на очите и носот се најчести при алергиски реакции. Отстранете
Македонија

Во Никоб Лаб од утре гратис вино за секој Ковид 19 тест и биохемиска анализа, за здравје да наздравиме со новото вино од винарија Парагон

А1он
Во пресрет на пролетните празнични и семејни денови од утре Никоб Лаб го промовира новиот македонски традиционален бренд кој има светски вкус и исклучително трпезно
Економија

НИКОБ ЛАБ – За една година сме најбрзорастечка лабораторија во државата заради достапноста, квалитетот и услугите со најниски цени

А1он
1 ГОДИНА НИКОБ ЛАБ, 1 ГОДИНА БРЗИ, ДОСТАПНИ И КВАЛИТЕТНИ – Д-р.Спец.Субспец.Татјана Баевска Вучковиќ што значи за вас како Генерален Директор на Никоб Лаб првиот
Македонија

НИКОБ ЛАБ – Ние не се шегуваме, од утре априлска роденденска промотивна цена од 1000 денари за PCR тест од 1 до 7 април

А1он
Во пресрет на нашиот прв роденден промовираме роденденска цена намалена од 1400 на 1000 денари со цел уште повеќе да ја доближиме услугата до граѓаните