НИКОБ обезбедување со специјален промотивен пакет

Од:

НИКОБ Обезбедување како лидер во обезбедување на имот и лица постојано се грижи за своите клиенти промовирајќи безбедносни и алармни системи од најпознатите светски брендови кои се креирани да ја зголемат безбедноста на домовите и деловните објекти.

dobivaj vesti na viber

Промотивниот пакет предвидува договор на 36 месеци со НИКОБ обезбедување започнувајќи од 1200 денари месечно во кој вклучува, еднократна уплата за приклучок во вредност од 3000 денари, 24/7 Техничко и патролно обезбедување и видео верификација по добиен алармен сигнал.

Во промотивниот пакет од НИКОB обезбедување, добивате и бесплатен пакет на алармниот систем од реномираниот бренд АЈАХ HUB 2, кој вклучува гратис:
– алармна централа,
– безжичен магнетен контакт,
– безжичен детектор на движење со вградена камера,
– безжичен далечински паник тастер.

ПР Текст

Би можело да ве интересира

EPA VAPE најдоброто електронско наргиле од денес со промотивна цена во маркетите на Тинекс

А1он

НИКОБ се етаблираше како една од најпосветените општествено одговорни групации во државата

Ана Ололовска

Лазаров: Најостро ги осудувам сите форми на насилство, рекет и криминални активности

А1он

Престанете со корупција во политиката и политика во корупцијата!!

Ана Ололовска

Кирил Лазаров – НИКОБ е бренд кој го создадоа задоволните клиенти

Ана Ололовска

Брзата реакција на НИКОБ спречи посериозен инцидент во грабежот на Уни банка

А1он