mrtov maz

Македонија

Маж најден застрелан во автомобил во близина на Радуша

А1он
На самата крстосница помеѓу с.Радуша и с.Свиларе, скопско, полициски службеници од Полициското одделение Сарај во патничко возило „рено меган“ со пробни регистарски таблички пронашле лице
Македонија

Млад маж пронајден починат кај депонијата во Неготино

А1он
Во близина на неготинското село Дуброво, кај градската депонија Неготино, синоќа околу 22 часот полициски службеници од Полициската станица за граничен надзор Михајлово, пронашле тело