mrtov maz

Свет

Мртов маж e пронајден со убодни рани во подрумот на луксузен хотел на Менхетен

А1он
49-годишен маж бил пронајден мртов со убодни рани на вратот во подрумот на луксузен хотел во долниот дел на Менхетен, соопштија полицајците. Мажот не реагирал
Регион

Македонски државјанин пронајден мртов во мотел во Урошевац

А1он
Маж на 61-годишна возраст, државјанин на Република Северна Македонија, е пронајден вчера попладне мртов во мотел во областа на градот Урошевац во Косово, јави дописникот
Македонија

Маж пронајден мртов во својот дом во Кучевиште

А1он
Седумдесет и двегодишникот Б.С. (72) бил пронајден мртов во својот дом во скопското село Кучевиште. Како што информира МВР, случајот бил пријавен изутрина во 2.24
Македонија

Жител на гостиварско Форино пронајден мртов со рани нанесени од животни

А1он
Повозрасен жител на гостиварското село Форино бил пронајден мртов со рани нанесени од животни во близина на добиточната фарма во атарот на селото. Од СВР