isceznata devojka

Регион

Чичкото на младата Василики е осомничен за нејзината смрт

А1он
Објавени се нови детали за убиството на девојчето (11) од Грција. За смртта на Василики осомничен е нејзиниот чичко. Василики Николопулу (11) исчезнала во неделата
Македонија

Пронајдена е 21-годишната Енкелда Чела, во близина на Белви во добра состојба

А1он
Пронајдена е 21-годишната Енкеледа Чела која вчера беше пријавена за исчезната. Информацијата ја сподели министерот за внатрешни работи Панче Тошковски. – Во врска со настанот
Македонија

Исчезатата Енкеледа Чела е Македонка од Голо Брдо, родителите се веќе во Скопје

А1он
Студентката на Економскиот факултет во Скопје, Енкеледа Чела, државјанка на Албанија, која е пријавена за исчезната, е Македонка од селото Требиште, област Голо Брдо, потврдија
Македонија

Исчезната е 21-годишна студентка од Албанија, последен пат е видена во скопски Илинден

А1он
21-годишната Енкеледа Чела од Албанија, која во Скопје студирала на Економскиот факултет е исчезната од ноќта петок кон сабота. Информациите дека ја нема девојката ги
Регион

По 27 часа запрена потрагата по малата Данка: Таа не е тука

А1он
Припадниците на МВР по 27-часовно детално пребарување на теренот во потрага по двегодишната Данка Илиќ во приградската населба Бањско Поље и Брестовачка бања, ги прекинаа
Македонија

МВР: Пронајдена е девојката од Скопје по која се трагаше девет дена

А1он
Заврши потрагата по 22-годишна скопјанка која беше пријавена за исчезната. МВР денеска извести дека девојката вчера е најдена. „На 3 јануари во 15 часот во
Македонија

(ВИДЕО) Спасовски: Ја врзале Вања за рацете и нозете и ја ставиле во вреќа за спиење

Орце Костов
Монструмите кои ја киднапираа и ја убија 14-годишната Вања Ѓорчевска откако таткото им дал информации кога излегува на училиште, ја начекале девојката во влезот од
Македонија

(ВИДЕО) Таткото го организирал киднапирањето на Вања за да изнуди пари од мајката: Палевски со пиштол ја усмртил девојката

Орце Костов
Таткото на Вања им дал информации на киднаперите, а Палевски го пиштол ја усмртил девојката, рече министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски објаснувајќи ги деталите
Македонија

Исчезна 14-годишна девојка на пат кон училиште во Скопје: Мајката со апел за помош

Орце Костов
Утрово на патот кон училиштето „Јохан Хајнрих Песталоци“ во Дебар Маало во Скопје исчезнала тинејџерката Вања Ѓорчевска. Случајот на социјалните мрежи го сподели нејзината мајка,