Ријана топлес на Хаваи

Од:

Ријана без горниот дел од своите бикини на една од фотографиите од нејзиниот тропски одмор на Хаваи.

24-годишната пејачка уште еднаш ги изненади своите фанови со објавување на приватни фотографии.

[nggallery id=17]

Би можело да ве интересира

Трамп ја нападна бремената Ријана по настапот: „ Со поганиот речник го навреди нашиот народ“

ВИДЕО: Ријана направи спектакл на Супербоул и објави дека е бремена

Ана Ивановиќ повторно бремена: Поранешната тенисерка ја објави радосната вест

Ана Ололовска

Почина актерката Џина Лолобриџида

А1он

Крис Прат ги покажа стомачните мускули

Горан Наумовски

Брус Вилис е тешко болен: „Тажно е да се гледа легенда како Брус како се распаѓа“

Катерина Ѓуровски