rijana

Магазин

Трамп ја нападна бремената Ријана по настапот: „ Со поганиот речник го навреди нашиот народ“

А1он
Поранешниот американски претседател Доналд Трамп ја нападна Ријана откако пејачката настапи на полувремето на Супер Боул и откри дека е бремена. Тој го нарече нејзиниот
Магазин

ВИДЕО: Ријана направи спектакл на Супербоул и објави дека е бремена

А1он
Поп-ѕвездата Ријана се врати на сцената по петгодишна пауза, настапувајќи на полувремето на Суперболот, најгледаниот спортски настан во САД. Пејачката по настапот потврди дека е
Магазин

ВИДЕО: Ријана прогласена за национална хероина на Барбадос

А1он
Музичката суперѕвезда Ријана вчера, во нејзиниот роден град Бриџтаун, како дел од прославата на националниот празник на Република Барбадос, беше прогласена за национална хероина на
Магазин

Ријана одби да настапи на „Супер Боул“ и го поддржа Каперник

А1он
Поп-ѕвездата Ријана одби да биде главен изведувач на музичкиот спектакл, што традиционално се одржува на полувремето на „Супер Боул“, изразувајќи му на тој начин поддршка