Крис Прат ги покажа стомачните мускули

Од:

Крис Прат во понеделникот на социјалните мрежи ги покажа своите стомачни мускули во селфи без маица.

dobivaj vesti na viber

Актерот (42) на себе има фармерки и црни чевли на фотографијата, која се чини дека е направена или во приколка или во соба во мотел. На објавата напиша „Засечен“.

Не е јасно дали ѕвездата на Terminal List мисли на неговото затегнато торзо или на лажната рана на неговите гради, што всушност е сценска шминка замислена да изгледа како исеченица. На креветот има кошула со дамка што се чини дека ја носел во текот на снимањето.

Би можело да ве интересира

Брус Вилис е тешко болен: „Тажно е да се гледа легенда како Брус како се распаѓа“

Катерина Павлова-Николовска

Исчезнатата американска актерка пронајдена мртва

Ана Ололовска

Боб Сагет починал од повреда на главата

Ана Ололовска

Шварценегер предизвика сообраќајка: Жена со повреди на главата итно пренесена во болница

Ана Ололовска

Кање Вест најави настап во Русија и средба со Путин

Ана Ололовска

Почина комичарот Боб Сагет

Катерина Павлова-Николовска