jet set

Магазин

Пластичен хирург ѝ ги зголемил градите на Шерон Стоун без нејзина согласност

А1он
Пластичен хирург ѝ ги зголемил градите на Шерон Стоун без нејзино знаење и согласност, објави познатата актерка во новата автобиографска книга. Кога таа се разбудила
Магазин

Братучед на пејачот Фарел Вилијамс, еден од убиените две лица во Вирџинија Бич

А1он
Донован Линч (25), братучед на познатиот афроамерикански пејач Фарел Вилијамс, е еден од убиените две лица во одделни престрелки во Вирџинија Бич, Вирџинија, САД, во
Магазин

Вуди Ален проговори за наводите за сексуална злоупотреба на Дилан Фароу

А1он
По документарецот „Фароу против Ален“, познатиот режисер Вуди Ален во интервју за Си-би-ес, проговори за наводите дека сексуално ја злоупотребил Дилан – посвоена ќерка на
Магазин

Се колнам себеси кога ќе се видам во огледало, вели Шварценегер

А1он
Како и милиони луѓе ширум светот, и некогашниот Мистер Универзум, Арнолд Шварценегер, има проблем да ја контролира телесната тежина во време на пандемија. „Се здебелив
Магазин

Деми Ловато тврди дека jа изгубила невиноста во силување

А1он
Познатата латиноамериканска пејачка Деми Ловато досега честопати говорела за својата депресија, нарушеност во јадењето и трезвеноста, но во новиот биографски Јутјуб-документарец, таа говори и за