napad so noz

Uncategorized Регион

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Се појави снимка од моментот на нападот со нож во Белград

А1он
33 годишен жител на Белград вчера е уапсен откако во ресторан во центарот на градот на улицата Кнез Михаилова го избоде 50 годишниот сопствеик, а
Регион

(ВИДЕО) Детали од нападот со нож во Белград: Ќе ве убијам сите

А1он
Директор на познат ресторан во центарот на Белград во Кнез Михаилова, П.Г. (50) бил прободен со нож во десното рамо. Завршил на операционата маса, а
Македонија

Притвор од 30 дена за напаѓачот кој го рани началникот на полицијата во Струга

А1он
На 28.07.2023 од страна на полициски службеници од СВР Охрид-НККР Струга, Оддел за криминалистичка полиција-Сектор за општ и насилен криминал и Оддел за специјални полициски