maloletnicka

Свет

Републикански конгресмен обвинет за сексуална врска со малолетничка, се брани дека сакаат да му изнудат пари

А1он
Мат Гец, истакнат републиканец и млад конгресмен, се соочува со истрага започната од Министерстото за правда за наводна сексуална врска со 17-годишна девојка, објави Њујорк
Македонија

Притвор за две лица кои принудиле малолетничка на снимање порнографски материјали

А1он
Јавното обвинителство од Струмица покрена истрага за две лица за кои има основано сомневање дека присилиле малолетничка која имала наполнето 14 години на снимање слики