manijak

Македонија

Манијак од велешко истепал, па допирал малолетничка

А1он
Малолетничка од велешко e нападната од манијак кој ја истепал, а потоа ја допирал. Мајката на девојчето откако дознала што преживела нејзината ќерка ја алармирала
Македонија

Судот одлучи – манијакот од Скопје во куќен притвор бидејќи постои опасност да продолжи со перверзните дејствија

А1он
30-годишниот маж од Скопје кој беше уапсен откако подолго време ги вознемирувал жените самозадоволувајќи се пред нив и кој доби пријава од Обвинителството, доби куќен
Македонија

Предложен куќен притвор за 30-годишникот кој низ Скопје се самозадоволувал пред девојки

А1он
Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Скопје до судија на претходна постапка од Основниот кривичен суд Скопје поднесе Предлог за определување мерка куќен притвор против
Македонија

Уапсен скопјанец кој се самозадоволувал пред женски лица

А1он
Полицијата го уапси С.А.(30) скопското село Пагаруша кој е осомничен дека пет пати извршил кривично дело „задоволување полови страсти пред друг“ во градски автобуси и
Македонија

Манијак им покажува гениталии и ги демне учениците во ООУ „Димитар Миладинов“ во центарот на Скопје

Кристијан Ландов
Манијак ги распаметува учениците во основното училиште „Димитар Миладинов“ во центарот на Скопје. Влегува во дворот на училиштето и кога ќе начека помала група ученици
Македонија

Кривична пријава за маж од Македонска Каменица, се самозадоволувал пред жени на улица во Делчево

А1он
Од Министерството за внатрешни работи инфомираат дека ОВР Делчево поднесе кривична пријава против 31 годишен маж од Македонска Каменица поради постоење основи на сомнение за