haos

Спорт

Хаос во Прага: Навивачите на Фиорентина уништија се пред себе, има и повредени

А1он
Во Прага на стадионот „Фортуна Арена“ се игра финалето од Конференциската лига меѓу Фиорентина и Вест Хем. Неколку илјади италијански и англиски навивачи пристигнаа во
Македонија

СДСМ: Нема крај на хаосот и ужасот во кои граѓаните секојдневно живеат во општина Аеродром

А1он
Изминатите денови по социјалните мрежи се споделуваат голем број фотографии на граѓани од појавата на змии низ урбаните делови во општина Аеродром. Парковите, детските игралишта,
Македонија

(ВИДЕО) Хаос во Илинден: Водата им се врати во куќата, живеат во приколка, никој не им помага

А1он
Сами се справуваме 8 дена. Седиме без светло, без вода без ништо, во една приколка сме сместени и сме оставени сами на себе, помош никаква