Експлозија во зграда во Нов Белград-загина маж

Од:

Во зграда во улицата Парискa Комуна во Нов Белград утринава избувна пожар во кој загина маж. Како што изјавија очевидци за белградските медиуми, жртвата е болен човек, а се обидел и да се самоубие.

Соседите велат дека постои сомневање дека експлодирала плинска боца.

Пожарот е изгаснат со брза реакција на противпожарната единица, а полицијата врши увид на лице место.

Би можело да ве интересира

(ВИДЕО) Странец, возач во белградскиот јавен превоз се изгуби по градските улици, патниците го насочуваа на Англиски јазик

Горан Наумовски

Беби Дол зема храна од народна кујна, многу е ослабена

Семејно насилство во Белград: Маж ја истепал сопругата и шестмесечно дете кое има повреди на главата

Во Белград: Вандали оштетија 20 возила

Горан Наумовски

Во Белград: Притворен е маж кој симулираше пукање во деца

Се огласија сирените за тревога: Евакуација во трговски центар во Белград

Горан Наумовски