Сите сакаат да знаат кој е новиот мистериозен љубовник на Ријана

Од:

Мегапопуларната пејачка од Барбардос Ријана има војска верни фанови, кои следат се што таа прави.

Токму затоа не се чудни фотографиите каде Ријана е фатена како се бакнува со мистериозното момче кое предизвика вистинска хистерија на интернет, затоа што сите сакаат да знаат за кого се работи. Страсните сцени од базенот станаа популарни по социјалните мрежи, а веднаш ќе биде јасно зошто фановите дигнаа толку многу врева, пишува Индекс.

Се појави и хаштаг #RihannaHasAManParty, под кој фановите на Твитер се обидуваат да откријат какви било информации за новото момче на пејачката.

Една од обожавателките дури успеала да го препознае мистериозниот маж, но само по тоа што еднаш го видела на папарацо фотографиите со Наоми Кембл.

Би можело да ве интересира

Трамп ја нападна бремената Ријана по настапот: „ Со поганиот речник го навреди нашиот народ“

ВИДЕО: Ријана направи спектакл на Супербоул и објави дека е бремена

Ријана го чека своето прво дете

А1он

ВИДЕО: Ријана прогласена за национална хероина на Барбадос

Ана Ололовска

Ријана го потврди „Севиџ екс Фенти в. 3“

Ана Ололовска

Ријана полуде по мистериозниот милијардер

Татјана Ташкова