Ријана полуде по мистериозниот милијардер

Од:

Медиумите со месеци пишуваат дека Ријана е лудо заљубена во Хасан Џамил, бизнисмен од Саудиска Арабија.

Кога би ја запросил утре, Ријана би рекла “да”, тврди извор за Hollywood Life.

Хасан зад себе има еден брак. Неговото богатство се проценува на 1,5 милијарди долари, а неговото семејство е познато по тоа што често донира пари во добротворни цели.

Би можело да ве интересира

Трамп ја нападна бремената Ријана по настапот: „ Со поганиот речник го навреди нашиот народ“

ВИДЕО: Ријана направи спектакл на Супербоул и објави дека е бремена

Ријана го чека своето прво дете

А1он

ВИДЕО: Ријана прогласена за национална хероина на Барбадос

Ана Ололовска

Ријана го потврди „Севиџ екс Фенти в. 3“

Ана Ололовска

Ријана одби да настапи на „Супер Боул“ и го поддржа Каперник

Наум Локоски