Ријана и Дрејк разменуваат љубовни пораки на Инстаграм

Од:

По се изгледа Ријана не може да му оддолее на шармотна канадскиот рапер Дрејк, а откако парот неколкупати раскинуваше и повторно се смитуваше, нивната врска влезе во помирна фаза.

Пејачката се пофали на Инстаграм со фотографија на уличен билборд на кој Дрејк и честиташе за успешниот настап на доделувањето на МТВ наградите.

Под фотографијата таа напиша “Кога е уникатен“ што за таблоидите беше доволно да заклучат дека пејачката и раперот се повторно заедно.

Би можело да ве интересира

(ВИДЕО) Познатиот рапер доби џиновски градник од својот татко: Бизарна порака го шокираше светот

Предраг Петровиќ

Трамп ја нападна бремената Ријана по настапот: „ Со поганиот речник го навреди нашиот народ“

ВИДЕО: Ријана направи спектакл на Супербоул и објави дека е бремена

Ријана го чека своето прво дете

А1он

ВИДЕО: Ријана прогласена за национална хероина на Барбадос

Ана Ололовска

Ријана го потврди „Севиџ екс Фенти в. 3“

Ана Ололовска