drejk

Магазин

(ВИДЕО) Познатиот рапер доби џиновски градник од својот татко: Бизарна порака го шокираше светот

А1он
Канадскиот рапер Дрејк неодамна доби огромен градник на еден од неговите концерти во Инглвуд, Калифорнија. Откако во изминатите неколку месеци луѓето фрлаа разни предмети на