Без чувство за облекување- Ријана како балон во движење

Од:

Познатата пејачка има се-глас, убавина, атрактивна е и има голем број фанови. Но никако нема вкус да се облече. Последниот пример е нејзината јакна која е поголема од неа.

Во желбата да шокира и провоцира со начинот на облекување, како што на некои тоа им оди од рака, ѕвездата повторно го постигна спротивниот ефект, коментираат модните магазини кои пејачката ја ставаат високо на скалата по стилските промашувања.

Би можело да ве интересира

Трамп ја нападна бремената Ријана по настапот: „ Со поганиот речник го навреди нашиот народ“

ВИДЕО: Ријана направи спектакл на Супербоул и објави дека е бремена

Ријана го чека своето прво дете

А1он

ВИДЕО: Ријана прогласена за национална хероина на Барбадос

Ана Ололовска

Ријана го потврди „Севиџ екс Фенти в. 3“

Ана Ололовска

Ријана полуде по мистериозниот милијардер

Татјана Ташкова