Спорт

Спорт – Фудбал – Вести – Кошарка – Тенис – УЕФА – ФИФА – НБА | А1он

Спорт

Роналдо конечно заигра и ја испрати Холандија дома

А1он
Фудбалерите на Германија и на Португалија изборија пласман во четвртфиналето како две најдобро рангирани репрезентации од групата Б. На стадионот во Лвив, Данска-Германија 1:2. Подолски
Спорт

ФОТО: Данските порно актерки поуспешни од Германките во фудбал

А1он
Репрезентацијата на Германија обезбеди пласман во четвртфиналето од Европското првенство, но не и Данска, на која ќе и треба победа против силната Германија вечерва. Тоа