fudbal italija

Спорт

Прандели победата над Јувентус ја посвети на навивачите на Фиорентина

А1он
Тренерот на Фиорентина, Чезаре Прандели им ја посвети на своите навивачи победата над Јувентус со 3:0 остварена синоќа на теренот на противникот. – Оваа победа