stiv naumov

Македонија

ДСД: Тоалетите во „Стив Наумов“ биле лошо реконструирани

А1он
Државниот студентски дом „Скопје“ соопшти дека освен материјална штета на санитаријата, нема повредени при паѓањето на таваните во два тоалета во домот „Стив Наумов“ вчеравечер.