fudbal

Спорт

Ван Перси се сретнал со челниците на Јувентус

А1он
Холанѓанецот ги посетил Торино и тренинг-центарот на „Старата дама“, каде разговарал со првите луѓе на клубот за неговата евентуална преселба во Торино. Како што пишуваат