avto

Магазин

ВИДЕО: Depeche Mode рекламираат Golf 7

А1он
Во последните триесет години Depeche Mode се едни од најпрепознатливите и највлијателни состави во музичката индустрија. Веројатно и затоа Волксваген одлучиле дека еден таков бенд е
Магазин

Наместо да се вози во Мерцедес S класа Путин сака лимузина од ЗиЛ

А1он
Рускиот претседател Владимир Путин сакал наместо да се вози во Мерцедес од S класата, во иднина да вози лимузина од домашниот производител на моторни возила,
Свет

Отворен Светскиот салон за автомобили во Париз

А1он
Во Париз е отворен Светскиот салон на автомобили, кој е пропратен со протести на вработените во автомобилската индустрија поради загорзеноста на нивните работни места. Автомобилската