avto

Економија

Aston Martin официјално го претстави новиот модел на Rapide S

А1он
Атрактивната лимузина со четири врати ја добива ознаката S, за да ја означи дополнителната брзина, бидејќи 5,9 литарскиот V12 мотор, сега испорачува 558 коњски сили.