afrim gasi

Македонија

Заев по средбата со Гаши: Имавме конструктивна средба

Кристијан Ландов
Премиерот Зоран Заев не го искоментира исходот од средбата со Африм Гаши, по четиричасовната средба во Клубот на пратеници. Заев прв излезе по завршување на