ВИДЕО: Вака ќе изгледаше Терминатор ако го глумеше Сталоне

Од:

Ако некогаш сте се прашувале како би изгледало кога Терминатор, наместо Арнолд Шварценегер го глумел Силвестер Сталоне, еве ви и одговор.

YouTube каналот „Ctrl shift face“ направи хит снимка на која го покажува токму тоа. Во некои сцени од филмот „Терминатор 2“ наместо лицето на Шварценегер го вметнале лицето на Сталоне.

Од една од снимките беше воодушевен и самиот Силвестер.

– Вака ќе изгледаше Терминатор кога би бил направен од шпагети и пица, се пошегува Сталоне.

Би можело да ве интересира

Лери Кинг се разведе од својата седма сопруга

Ана Ололовска

Раскинаа Кејти Холмс и Џејми Фокс

Ана Ололовска

Бритни Спирс повторно предизвикува гневни коментари на интернет

Ана Ололовска

Поранешниот маж на Ејми Вајнхаус преку тужба бара милион фунти

Ана Ололовска

ВИДЕО: Бијонсе фотошопирана на плакатот за „Кралот лав“

Ана Ололовска

Феј Данавеј ѝ удри шлаканица на колешка

Ана Ололовска