ВИДЕО: Шварценегер „патосиран“ од зад грб

Од:

Познатиот холивудски актер и поранешен гувернер на Калифорнија, Арнолд Шварценегер беше нападнат за време на посетата на Јужна Африка.

Во текот на разговорот со луѓето во салата каде се одржуваше манифестација во рамките на Спортскиот фестивал на Арнолд, тој без причина беше нападнат од непознат маж, со удар во скок од зад грб.

По првичниот шок, популарниот актер стана од подот и набрзо продолжи да разговара со присутните како ништо да не се случило.

Би можело да ве интересира

Бритни Спирс загуби дел од старателството врз своите деца

Ана Ололовска

ВИДЕО: Мајли Сајрус го дели домот со својата девојка

Ана Ололовска

Почина модниот фотограф Петер Линдберг

Ана Ололовска

Рита Ора критикувана поради својата проѕирна тоалета

Ана Ололовска

Мерил Стрип ќе глуми во црна комедија

Ана Ололовска

Студена средба на Моника Белучи и Винсен Касел во Венеција

Ана Ололовска