ВИДЕО: Алек Болдвин ќе добие уште една ќерка

Од:

Холивудскиот глумец Алек Болдвин (61) и неговата сопруга Хиларија ќе станат родители по петти пат. А, во видеото што го објавија на Инстаграм, тие го соопштија и полот на детето.

View this post on Instagram

Our little reveal 💙💖. We are so excited!

A post shared by Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin) on

Така, нивните четири деца, Кармен (6), Рафаел (4), Леонардо (3) и Ромео (1) ќе добијат сестричка.

Алек и Хиларија се венчаа 2012 година. Пред пет месеци, тие објавија дека Хиларија имала спонтан абортус, но пред околу еден месец се појави и веста дека повторно чекаат принова.

Би можело да ве интересира

Род Стјуарт 26 години работел на макета на железнички град

Ана Ололовска

ВИДЕО: Опра Винфри стана сопственик на магичен ранч од 6 милиони долари

Ана Ололовска

Кои холивудски ѕвезди ги осигурале нозете, градите и задниците на милионски суми?

Ана Ололовска

Мајка и го убила татко и, била на раб на егзистенција и имала проблеми со здравјето: Животот на оваа актерка е вистинска драма

Ана Ололовска

Синди Крафорд е една од најубавите жени на светот, а вака изгледа нејзината мајка

Ана Ололовска

Најмладата милионерка се соблече и ги израдува фановите со новогодишно издание

Ана Ололовска