ВИДЕО: Актерката Џенифер Гарнер покажа како вози трактор

Од:

Холивудската актерка Џенифер Гарнер е задоволна сопственичка на компанијата „Once Upon a Farm“ која произведува органска храна за бебиња. Бидејќи е вклучена во земјоделството, во својата компанија има и голем број трактори.

Актерката одлучи да им покаже на своите следбеници на својот профил на „Инстаграм“ како управува со трактор, но и како ќе изгледал нејзината новогодишна прослава на фармата.

Таа без страв и со насмевка на лицето го возеше тракторот поздравувајќи ја камерата.

Џенифер исто така гордо покажа како го накитила кокошарникот.

Би можело да ве интересира

Тејлор Свифт во новиот документарен филм „Мис Американа“

Драган Поповски

Џенифер Лопез избрана за заштитно лице на ГУЕС

Драган Поповски

Бред Пит: Квентин Тарантино обожава да ги собува глумиците

Ана Ололовска

На аукција во САД продадени 21 автомобил на починатиот Пол Вокер

Ана Ололовска

ВИДЕО: Никол Шерцингер се сликаше со новото момче

Ана Ололовска

ВИДЕО: Џиџи во топлес, Бела гола, а Хејли го покажа задникот…Кој не би посакал да има ваков календар

Ана Ололовска