Свршеникот на Лејди Гага се извини за „лајкот“

Од:

Поранешниот свршеник на Лејди Гага, Тејлор Кини се извини поради „допаѓањето“ на коментар на Инстаграм на нејзина сметка.

Се работи за коментар од следач на Кини, дека е одлично тоа што „навреме се ослободил од Лејди Гага“, чие вистинско име е Стефани Германота. Актерот не возврати со коментар, туку само стисна „допаѓање“.

– Жалам за „лајкот“. Случајно беше тоа. Горд сум и среќен за Стефи, напиша потоа актерот.

Лејди Гага беше верена со Кини од 2015 до 2016 година, а прекинот го оправдаа со многуте работни обврски.

Би можело да ве интересира

(ВИДЕО) Шинејд О’Конор: Принс ме бркаше и се обиде да ме повреди

Ана Ололовска

ВИДЕО: Џеј Ло прошета во креација на Версаче и ја „затресе“ пистата

Ана Ололовска

Пред премиерата на „Ад Астра“, Бред Пит испрашуваше астронаут од НАСА

Ана Ололовска

Рок-ѕвездата Рик Окасек пронајден мртов во Њујорк

Ана Ололовска

Бритни Спирс загуби дел од старателството врз своите деца

Ана Ололовска

ВИДЕО: Мајли Сајрус го дели домот со својата девојка

Ана Ололовска