Памела Андерсон раскина со Адил Рами, оти водел „двоен живот“

Памела Андерсон раскина со францускиот фудбалер Адил Рами, оти, како што Андерсон откри на Инстаграм, две години, колку што и трае нивната врска, тој ѝ бил неверен.

Објавувајќи сликички од скршени срца, американската глумица во болка вели дека Адил за сето време водел двоен живот.

– Тешко е да се прифати фактот дека последните две години од мојот живот беа голема лага. Се излажав и поверував дека сме вљубени. Се шегуваше за други играчи кои имале девојки што живееле близу нивните жени. Ги нарекуваше тие мажи – чудовишта, но ова е полошо. Како е можно да контролира две женски срца и умови. Тој е чудовиште, напиша Андерсон.

Би можело да ве интересира

Едвард Фурлонг во новиот „Терминатор“ филм

Ана Ололовска

Алек Болдвин повторно коментираше на Инстаграм, ќерка му се сликала во танга

Ана Ололовска

Ќерката на Пол Вокер сè попопуларна на Инстаграм

Ана Ололовска

Мараја Кери: Спиев само со петмина

Ана Ололовска

Офрлено обвинението за сексуален напад против Кевин Спејси

Ана Ололовска

Том Круз ги раздели неговите деца од мајка им

Ана Ололовска