Ноа Сентинео се попопуларен кај обожавателките

Од:

Откога Нетфликс го прикажа филмот „To All The Boys I Loved Before“, прашањето „Дали Ноа Сентинео е слободен?“ е се почесто поставувано на Гугл.

Станува збор за 22-годишен надежен актер, кој со својата улога ги заведе љубителките на филмот од сите возрасти, па сега на Инстаграм го следат скоро 6,5 милиони луѓе.

На радост на обожавателките, а судејќи и по неговите објави на Инстаграм, се чини, одговорот на прашањето погоре, е потврден.

Би можело да ве интересира

(ВИДЕО) Шинејд О’Конор: Принс ме бркаше и се обиде да ме повреди

Ана Ололовска

ВИДЕО: Џеј Ло прошета во креација на Версаче и ја „затресе“ пистата

Ана Ололовска

Пред премиерата на „Ад Астра“, Бред Пит испрашуваше астронаут од НАСА

Ана Ололовска

Рок-ѕвездата Рик Окасек пронајден мртов во Њујорк

Ана Ололовска

Бритни Спирс загуби дел од старателството врз своите деца

Ана Ололовска

ВИДЕО: Мајли Сајрус го дели домот со својата девојка

Ана Ололовска