Најубавата холивудска двојка конечно заедно во јавност

Од:

Откако на познатата листа на People се најде на второто место за најсексипилен маж на светот, симпатичниот Рајан Гослинг стана исклучително интересен за јавноста.

Кога на тоа ќе се додаде и љубовната врска со Ева Мендес, на неговата популарност и нема крај.

 

 

Би можело да ве интересира

Ана Ивановиќ повторно бремена: Поранешната тенисерка ја објави радосната вест

Ана Ололовска

Почина актерката Џина Лолобриџида

А1он

Крис Прат ги покажа стомачните мускули

Горан Наумовски

Брус Вилис е тешко болен: „Тажно е да се гледа легенда како Брус како се распаѓа“

Катерина Ѓуровски

Исчезнатата американска актерка пронајдена мртва

Ана Ололовска

Боб Сагет починал од повреда на главата

Ана Ололовска