Најсекси жена на светот

Од:

Таа е една од најпопуларните и најбараните модели на денешнината, а нејзиното име е Бар Рафаели.

Таа доби уште едно признание, најсески жена на светот за 2012 година според читателите на списанието „Максим“.

„Многу сум среќна и многу ми значи тоа што сум прва на листат на Максим“, рече 26-годишната Бар.

[nggallery id=19]

Би можело да ве интересира

Ана Ивановиќ повторно бремена: Поранешната тенисерка ја објави радосната вест

Ана Ололовска

Почина актерката Џина Лолобриџида

А1он

Крис Прат ги покажа стомачните мускули

Горан Наумовски

Брус Вилис е тешко болен: „Тажно е да се гледа легенда како Брус како се распаѓа“

Катерина Ѓуровски

Исчезнатата американска актерка пронајдена мртва

Ана Ололовска

Боб Сагет починал од повреда на главата

Ана Ололовска