Најдобро и најлошо облечените на Канскиот фестивал

Од:

Француската ривиера стана уште погламурозна. Што носеа најголемите ѕвезди на црвениот тепих?

051612-cannes-lead-623 274588-cannes-film-festival-2012-day-one-on-red-carpet bwright_gl_28may12_pa_b calves_gl_28may12_pa_b Cannes-Film-Festival-fashion-2012-trend-mermaid-dress "Amour" Premiere - 65th Annual Cannes Film Festival dkruger_gl_28may12_pa_bt dkruger_v_25may12_rex_b emcgregor_gl_28may12_pa_b ewood_gl_28may12_pa_b jpgaultier_gl_28may12_pa_b kdunst_v_25may12_rex_b KKardashian_gl_25may12_pa_bt kminogue_gl_28may12_pa_b kstewart_gl_28may12_pa_b kstewart2_gl_28may12_pa_b nkidman_gl_28may12_pa_b rpattinson_gl_28may12_rex_b rwitherspoon2_gl_28may12_pa_b Salma-Hayek-si-Francois-Henri-Pinault-pe-covorul-rosu-la-Festivalul-de-Film-de-la-Cannes-2012

Би можело да ве интересира

Емилија Кларк ја продаде куќата во Лос Анџелес за 4,4 милиони долари

Ана Ололовска

Кристи Свонсон во одбрана на Доналд Трамп

Ана Ололовска

Џим Кери со роденденска порака до „белите шовинисти“ меѓу републиканците

Ана Ололовска

ВИДЕО: Џастин Тимберлејк проговори за своето второ дете со глумицата Џесика Бил

Ана Ололовска

Д-р Дре повторно обвинет за семејно насилство

Ана Ололовска

Хејли Бибер оди на психолог поради троловите

Ана Ололовска

Leave a Comment

four × one =