Кога сфати дека сите гледаат во нејзините голи гради, бразилската манекенка воодушеви со реакцијата

Од:

Бразилската манекенка Фернанда Лиз на црвениот тепих на филмскиот фестивал во Кан прошета во раскошна креација која во еден момент се спушти толку многу што и „испаднаа“ градите.

Жолтиот фустан изгледаше како да е за број поголем, па во текот на позирањето Фернанда го придржуваше со рацете.

Манекенката беше на премиерата на францускиот филм „Oh, Mercy“, а кога сфати дека сите присутни гледаат во нејзините гради, а фоторепортерите го „фатија“ нејзиниот пех, на Фернанда не и остана ништо друго освен да се насмее.

Би можело да ве интересира

Фирмата за кафе каде Џорџ Клуни е заштитно лице се соочува со обвинувања за злоупотреба на детски труд

Ана Ололовска

Пејачката Дафи била заробена, дрогирана и силувана пред да се повлече од сцената

Ана Ололовска

Најмладиот син на Мајкл Џексон си го смени името

Ана Ололовска

Емили Ратајковски на 2-годишнината од својата венчавка, објави ново видео

Ана Ололовска

Кејти Пери се пофали со нова фризура, фановите и порачаа дека никогаш не изгледала поубаво

Ана Ололовска

Кирк Даглас остави 60 милиони долари во хуманитарни цели

Ана Ололовска