Канје Вест објавил гола слика од Ким Кардашиан на твитер??

Од:

Според американскиот веб-сајт MediaTakeOut.com, Ким е „бесна” во врска со инцидентот и била дури и подготвена да го „шутне” Канје.

Сепак, има шпекулации дека на сликата е всушност порно ѕвездата Мајли Амиа, но таа одби да потврди дали тоа е нејзина или не.

Останува да видиме дали Ким повторно ќе не изненади како што си знае.

Би можело да ве интересира

Ана Ивановиќ повторно бремена: Поранешната тенисерка ја објави радосната вест

Ана Ололовска

Почина актерката Џина Лолобриџида

А1он

Крис Прат ги покажа стомачните мускули

Горан Наумовски

Брус Вилис е тешко болен: „Тажно е да се гледа легенда како Брус како се распаѓа“

Катерина Ѓуровски

Исчезнатата американска актерка пронајдена мртва

Ана Ололовска

Боб Сагет починал од повреда на главата

Ана Ололовска