Ева Мендез и Рајан Гослинг се омилената двојка во Холивуд

Од:

Според последната анкета меѓу вљубениците во филмот и „црвениот тепих“, Ева Мендез и Рајан Гослинг се омилента љубовна двојка во Холивуд.

Ева Мендез и Рајан Гослинг се запознале 2011 година, на снимањето на филмот „The Place Beyond The Pines“ (Местото зад боровите). Не се експонираат премногу во јавноста околу тоа, па 2016 година се венчале на тајна свеченост. Ева и бременоста ја криеше долго време. Поради Рајан и двете нивни ќерки – Амада и Есмералда, глумицата се откажала од кариерата во Холивуд.

За децата се грижат исклучиво самите родители, пред се Ева. Таа покрај тоа, е посветена и на дизајн на облека и некои други проекти, што не вклучуваат повеќемесечна разделба од семејството, како што се филмовите.

Глумицата меѓутоа не ја исклучува целосно можноста да се врати в Холивуд, но можеби кога децата малку ќе потпораснат.

Би можело да ве интересира

Камерон Дијаз: Душата ми е мирна откако заминав од Холивуд

А1он

Брајан Кренстон оздравел од коронавирус и донирал плазма

Ана Ололовска

Почина раперот Малик Б.

Ана Ололовска

Меккензи Скот донира 1,7 милијарди долари во хуманитарни цели

Ана Ололовска

Рајан Рејнолдс успеа да и го врати украденото мече на сопственичката

Ана Ололовска

Рајан Рејнолдс нуди 5.000 долари за украдено мече со сентиментална вредност

Ана Ололовска