Двејн Џонсон ѝ подари текила на 101-годишна обожавателка

Од:

Една обожавателка на американскиот глумец Двејн Џонсон прослави 101 роденден, и по тој повод, од својот миленик доби две шишиња текила како подарок.

Глумецот на почетокот на оваа година го лансираше својот текила-бренд, а Мери Гловер овој месец наполни 101 година и по пошта доби пакет изненадување од ѕвездата, заедно со пишана честитка за роденден.

Таа е апсолутно воодушевена од подарокот, а „Карпата“ на интернет сподели и слика од среќната старица како позира со шишињата славејќи го роденденот.

Притоа, тој ѝ посака уште многу здравје и со лесно да го испие пијалакот.

Би можело да ве интересира

Џони Деп го изгуби спорот за клевета со британски „Сан“ и ќе треба да плати 840.000 долари судски трошоци

Ана Ололовска

Курт Расел сака да се пензионира

Ана Ололовска

Марк Руфало како татко на Рајан Рејнолдс во научнофантастичен филм

Жарко Настоски

Џорџ Клуни раскажа како и зошто им дал по милион долари на 14 најблиски пријатели

Ана Ололовска

Конан О’Брајан се повлекува од „вечерните“ ТВ-шоуа

Ана Ололовска

Доли Партон донира милион долари за развој на вакцина

Ана Ололовска