Американскиот актер Хаген Милс изврши самоубиство

Од:

Американскиот актер Хаген Милс, познат по својата улога во серијата „Баскетс“ е пронајден мртов, но постои сомнеж дека извршил самоубиство откако пукал во мајката на неговото дете, Ерика Прајс.

Полицијата ја пронашла Прајс (34) со прострелни рани на раката и градите.

Прајс за полицијата изјавила дека Милс (29) пукал во неа, а потоа и во себе.

Според полицијата, Милс ги држел како заложници неговата ќерка и мајката на Ерика, додека Прајс не се вратила дома, а потоа ја застрелал.

Мајката и ќерката на Прајс не се повредени при инцидентот, а Прајс е префрлена во болница и нејзината состојба е стабилна.

Би можело да ве интересира

Познатиот фотопортрет на Џенифер Анистон оди на наддавање

Ана Ололовска

И ѕвездите протестираат против полициската бруталност и расизмот во САД

Ана Ололовска

Глумецот Грегори Бојс починал од предозираност со кокаин

Ана Ололовска

Иако не пееше Викторија Бекам лани добила милион фунти од обединувањето на „Спајс грлс“

Ана Ололовска

Клинт Иствуд го прослави 90. роденден

Ана Ололовска

Памела Андерсон сака повторно да се омажи

Ана Ололовска