90 милиони долари годишно за Ријана

Од:

90.000.000$ годишно за Ријана, тоа значи 7.500.000$ месечно, 1.875.000$ неделно или $ 375,000.00 ден!

Робин Ријана Фенти родена во Барбадос на 20 февруари, 1988 година. Таа има освоено бројни награди и си загарантира споменик во музичката индустрија.

Таа е инспирација за младите и за старите. Ријана секако заслужува плата од 90 милиони долари.

[nggallery id=97]

[nggallery id=17]

[nggallery id=1]

Би можело да ве интересира

Ана Ивановиќ повторно бремена: Поранешната тенисерка ја објави радосната вест

Ана Ололовска

Почина актерката Џина Лолобриџида

А1он

Крис Прат ги покажа стомачните мускули

Горан Наумовски

Брус Вилис е тешко болен: „Тажно е да се гледа легенда како Брус како се распаѓа“

Катерина Ѓуровски

Исчезнатата американска актерка пронајдена мртва

Ана Ололовска

Боб Сагет починал од повреда на главата

Ана Ололовска