Премиера на „Prometheus“

Од:

Шарлиз Терон блесна во ѕвезден фустан на светската премиера на нејзиниот нов филм „Prometheus“.

http://www.youtube.com/watch?v=bOvtroJkFAQ&feature=fvwrel

На премиерата во Лондон присуствуваше и нејзината колешка Нуми Рапас, како и актерите Мајкл Фесбендер и Логан Маршал-Грин.

Меѓу присутните беше и прекрасната Селма Хајек.

[nggallery id=57]

 

Би можело да ве интересира

Ана Ивановиќ повторно бремена: Поранешната тенисерка ја објави радосната вест

Ана Ололовска

Почина актерката Џина Лолобриџида

А1он

Крис Прат ги покажа стомачните мускули

Горан Наумовски

Брус Вилис е тешко болен: „Тажно е да се гледа легенда како Брус како се распаѓа“

Катерина Ѓуровски

Исчезнатата американска актерка пронајдена мртва

Ана Ололовска

Боб Сагет починал од повреда на главата

Ана Ололовска