siluvanje

Регион

Келнер во Дубровник силувал Американка на тераса од пицерија

А1он
Во истражниот центар на Жупанискиот суд во Дубровник при крај е судската истрага против 49-годишниот келнер, државјанин на Босна и Херцеговина, кој живее во Требиње.
Регион

11-годишното девојче од Приштина жртва на повеќекратно силување повторно силувано, овојпат во прифатилиште

А1он
Мрежата на жени на Косово укажа на скандалозниот случај што се случи во Центарот за рехабилитација каде беше силувано 11-годишно девојче, кое веќе доживеало повеќекратни
Македонија

Mалолетници силувале друг малолетник, грозоморниот настан го снимале и го споделиле со нивни познаници

А1он
Триесет и деветгодишна жена од Скопје, вчера во полиција пријавила дека нејзиниот малолетен син бил силуван од двајца малолетници. Од полицијата го потврдуваат настанот и
Македонија

Ужас во Прилеп: Уапсен е маж кој се обиде да силува малолетничка

А1он
Прилепската полиција вчера вечер го уапси Е.Џ.(27) од Прилеп. Тој е уапсен затоа што се обидел да изврши полово дејствие врз малолетничка од Прилеп. Уапсениот
Свет

Момче силуваше 13-годишна девојката, судијата рече дека е премногу млад за во затвор и го ослободи

А1он
Шон Хог (21) излезе од судот како слободен човек. Тој како 17-годишник нападна и силуваше 13-годишно девојче во парк. Судијата оцени дека е премлад за