real madrid

Спорт

Можно е Роналдо да го напушти Реал, но сумата за оштета е 180 милиони евра

А1он
Најдобриот фудбалер на светот Кристијано Роналдо може да направи сензационален трансфер ова лето и да го напушти Реал Мадрид за неверојатни 180 милиони евра, објави
Спорт

Серхио Рамос го трампаше дресот за пакетче печено свинско

А1он
По завршувањето на натпреварот помеѓу Реал Мадрид и Реал Сосиедат во неделата, во кој „Кралевите“ славеа со 3-0, капитенот на Реал Мадрид до „продал“ дресот